Aplikácie

Vyberte si z množstva našich aplikácií a uľahčite si tak evidenciu a spracovávanie Vašich firemných údajov a procesov.

MetaCreator

Nadizajnujte si vlastnú aplikáciu bez akejkoľvek znalosti programovania. MetaCreator automaticky prepojí dáta tak, aby používatelia mohli vidieť všetky súvislosti potrebné pre ich správne rozhodovanie. Tvorba aplikácie si vďaka nášmu dizajnovaciemu nástroju MetaCreator už nevyžaduje vytváranie dátovej vrstvy, na ktorej je výsledná aplikácia postavená. Namiesto toho stačí iba nakresliť jednotlivé okná a systém sa sám postará o zvyšok.

čítať viac

Power BI Reporting

Vitajte vo svete efektívneho rozhodovania na základe presných štatistík. Naše riešenia pre vizualizáciu dát upravené na mieru podľa dostupných dátových zdrojov a podľa špecifických požiadaviek umožňujú zodpovedné a rýchle rozhodovanie a riadenie firmy. Pomôžeme Vám s prechodom z intuitívneho riadenia firmy na profesionálne riadenie s dôrazom na efektivitu. Pritom nezáleží, či máte malú firmu s 5 zamestnancami, alebo ste veľká spoločnosť s viac ako 100 spolupracovníkmi.

MetaClaim

Pre evidenciu a tlač reklamačných protokolov sme v systéme MetaApp vytvorili jednoduchý reklamačný systém, ktorý Vám ponúkame ZADARMO k plnohodnotnému používaniu (bez obmedzení) do počtu 50 reklamácií.

MetaCRM mini

Evidencia zákazníkov, projektov a úloh v systéme MetaCRM mini je úplne jednoduchá. Tento systém Vám ponúkame ZADARMO k plnohodnotnému používaniu (bez obmedzení) do počtu 50 zákazníkov a 50 úloh.

MetaBakery

MetaBakery predstavuje jednoduchý spôsob, ako mať pod kontrolou svoj výrobný proces a poriadok v sklade. Kvalitnejšie informácie prepojené intuitívnym spôsobom Vám prinesú lepšie rozhodnutia, a zároveň zefektívnia chod vašej firmy. Podklady pre pracovníkov výroby, generované na základe aktuálnych objednávok, zabezpečia hladký priebeh výroby a zaručia, že správnemu odberateľovi bude doručený správny produkt v správnom čase.

MetaCar

MetaCar je špecializovaný systém pre autoservisy, v ktorom sú jednoduchým a prehľadným spôsobom organizované údaje súvisiace s kolobehom zákazky od nakúpenia potrebného materiálu a súčiastok, až po reporting zisku na ukončenej zákazke a výpočet výplat mechanikom, ktorí zákazku realizovali. Systém je navrhnutý tak, aby automatickými procesmi, ako napr. zakladanie záznamov pomocou čítačky technického preukazu, predvypĺňanie dát podľa kompletov, automatický výdaj zo skladu, a pod., uľahčoval a urýchľoval manipuláciu s dátami.

MetaTravel

Tento jednoduchý systém pre evidenciu sprievodcov vytvorený v systéme MetaApp, určený pre cestovné kancelárie, Vám ponúkame ZADARMO k plnohodnotnému používaniu (bez obmedzení) do počtu 50 sprievodcov.